Busy Niemcy-Polska Lublin


Lublin to jedno z największych polskich miast - plasuje się na dziewiątym miejscu w kraju pod względem zaludnienia. Posiada własny port lotniczy, jest także ważnym węzłem kolejowym Polski. Miejscowość promuje swoje wielokulturowe dziedzictwo, co znajduje odzwierciedlenie w różnorodnych festiwalach, przyciągających gości nie tylko z kraju, ale także z zagranicy. Do najbardziej znanych zaliczają się Carnaval Sztukmistrzów, Inne Brzmienia Art’n’Music Festival, Noc Kultury i Falkon. Znajdujące się tu bezcenne zabytki, klimatyczne knajpki, a oprócz tego bogata oferta rozrywkowa powodują, iż Lublin należy do miast wyjątkowo popularnych wśród turystów.

Znamy się doskonale na przewozach Lublin-Niemcy!

Jeżeli jesteście fanami festiwali, a może podróżujecie za naszą zachodnią granicę w celach służbowych - zapraszamy do skorzystania z usług Quattro-Trans. Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych przewozach na trasach Polska-Niemcy-Lublin. Od lat z sukcesami organizujemy przewóz osób z Lublina do Niemiec oraz w kierunku powrotnym. Klimatyzowane, 9-osobowe pojazdy gwarantują przyjemną, szybką, a zarazem bezpieczną podróż w kameralnym gronie. Naszą flotę tworzą nowoczesne busy, które z Niemiec do Lublina wyjeżdżają w środy oraz soboty, zaś przewozy busami do Niemiec z Lublina za naszym pośrednictwem odbywają się w każdy wtorek oraz piątek.

Mieszkańców m.in. Lublina pragniemy zainteresować również ofertą Quattro-Trans skierowaną do grup zorganizowanych. W tej opcji busy z Lublina do Niemiec i w relacji Niemcy-Lublin dostępne są dla zamawiających codziennie. Model usługi “od drzwi do drzwi” gwarantuje naszym pasażerom pełny komfort podróżowania, zaś o bezpieczeństwo przejazdu każdorazowo dbają kierowcy posiadający szerokie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów po drogach krajowych i zagranicznych.

Busy Lublin-Niemcy - doręczymy także Twoje paczki i listy!

Przewozy osób m.in. z Lublina busami do Niemiec to nie jedyny profil naszej działalności. W obszernych bagażnikach naszych pojazdów zmieszczą się nie tylko bagaże podróżnych, ale także powierzone nam przesyłki oraz korespondencja. Z Quattro-Trans macie pewność, że zostaną one bez uszkodzeń doręczone do rąk adresata!

Gorąco zachęcamy do regularnego korzystania z usług Quattro-Trans. Stałym klientom w podziękowaniu oferujemy co 6-ty przejazd za połowę ceny. Wyruszcie z nami w podróż, a my starannie zadbamy o Wasz komfort oraz bezpieczeństwo!