Busy Niemcy-Polska z Lubelskiego


Województwo lubelskie położone we wschodniej części Polski to jedno z największych i zarazem najważniejszych regionów rolniczych kraju. Obszar słynie z produkcji czystej ekologicznie żywności, co przyczynia się do rozwoju przemysłu spożywczego. Dynamiczny rozwój przeżywa cukrownictwo, mleczarstwo, piwowarstwo i przemysł owocowo-warzywny. Lubelskie jest zarazem cenionym obszarem wytwarzania wyrobów zielarskich i pszczelarskich.

Niemniej słynna jest kuchnia z lubelskiego. Od wieków tutejsza gastronomia przenika się z białoruską i rosyjską. Wielbiciele pierogów będą zachwyceni lokalnymi potrawami z mąki, okraszonymi skwarkami. Smakosze mogą tu odkrywać inne specjały typowe dla regionu lubelskiego, takie jak choćby pyszny cebularz czy kulebiak. Rozkosze stołu, piękno pierwotnej natury, a także stare, zabytkowe miasta rokrocznie przyciągają w te rejony rzesze turystów.

Quattro-Trans - nowoczesne busy do Niemiec z Lubelskiego

Bez względu na to, czy wyjeżdżacie w celach turystycznych czy rodzinnych lub zawodowych - jeżeli poszukujecie wygodnej formy podróżowania za naszą zachodnią granicę - działamy właśnie dla Was! Quattro-Trans zajmuje się organizowaniem profesjonalnych przewozów osób busami na trasie Lubelskie-Niemcy-Lubelskie. Gwarantujemy komfortowy przejazd do wielu miejscowości w Niemczech oraz w kierunku przeciwnym nowoczesnymi pojazdami, kierowanymi przez doświadczonych kierowców. Zadowolenie pasażerów jest dla nas najważniejsze, dlatego na każdym etapie przewozów Niemcy-Polska z i do Lubelskiego nasza kadra chętnie służy podróżnym wsparciem i z przyjemnością odpowie na ewentualne pytania.

Usługi Quattro-Trans z łatwością zamówicie telefonicznie oraz za pośrednictwem maila. Podróżujący mogą korzystać z odtwarzacza DVD oraz bezpłatnego Wi-Fi, przyjemność jazdy zapewniają ponadto ergonomiczne fotele i klimatyzowane kabiny. Pragniemy zaznaczyć, iż obszerne bagażniki pojazdów marki Opel i Renault umożliwiają nam transport busami do Niemiec z Lubelskiego oraz w kierunku przeciwnym również przesyłek i korespondencji.

Nasze busy z Lubelskiego do Niemiec wyjeżdżają w każdy wtorek i piątek, natomiast busy Niemcy-Polska do Lubelskiego wyruszają w środy oraz soboty. Działalność naszej firmy przewozowej obejmuje również obsługę grup zorganizowanych — nasze busy Niemcy-Polska są wówczas do dyspozycji codziennie m.in. z Lubelskiego. Skrupulatnie zaplanujemy najdogodniejszy przejazd do wybranego przez Was punktu docelowego. Analogiczny przewóz na specjalne zamówienie zorganizujemy busami z Niemiec do Polski codziennie w kierunku Lubelskiego.

Door-to-door – najwygodniej busem na trasie Niemcy Lubelskie

Dla osób, które nade wszystko cenią sobie wygodę oraz bezpieczeństwo, mamy idealną propozycję, jaką jest transport w systemie door-to-door. Oznacza to, iż nasz bus odbierze Was ze wskazanego punktu i dowiezie bezpośrednio do obranego celu. Nie musicie się już martwić, jak dojechać z ciężkimi bagażami z tradycyjnego miejsca wysiadania do hotelu czy na lotnisko.

Zapraszamy do zapoznania się także atrakcyjnymi rabatami dla grup i korzystania z naszej zróżnicowanej oferty. Quattro-Trans to jakość i terminowość oraz stałe podnoszenie kompetencji załogi, by sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.