Busy Niemcy-Polska Rzeszów


Rzeszów jako centralna miejscowość aglomeracji rzeszowskiej jest liczącym się ośrodkiem przemysłowym oraz oświatowym. Znajdują się tu dwie znamienite uczelnie państwowe - Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska - oraz kilka niepublicznych. Miasto jest ośrodkiem przemysłu lotniczego, AGD, maszynowego, farmaceutycznego oraz branży IT. Warto poznać także jego rozrywkowe oblicze: kina, teatry, baseny, kręgielnie to tylko początek długiej listy tutejszych atrakcji.

Miłośnicy przebywania na łonie natury mogą aktywnie spędzać czas nie tylko w licznych parkach miejskich, ale również w rezerwacie przyrody Lisia Góra, który dzięki unikalnym walorom przyrodniczym został włączony do obszarów Natura 2000. Zachęcające warunki zamieszkania oraz perspektywy rozwoju zawodowego sprawiają, że Rzeszów notuje stałą tendencję wzrostową jeśli chodzi o liczbę mieszkańców.

Quattro-Trans - przewoźnik o ugruntowanej pozycji na rynku

Wielu mieszkańców znaczących aglomeracji charakteryzuje duża mobilność. Wyjazdy biznesowe, stypendia zagraniczne czy poszerzanie swoich kompetencji zawodowych poza granicami kraju wiąże się z koniecznością odbywania częstych podróży. Quattro-Trans to profesjonalny przewoźnik, organizujący przewozy do Niemiec z Rzeszowa. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne busy na trasie Rzeszów-Niemcy-Rzeszów. Aby zapewnić pasażerom wygodę podróżowania, każde wnętrze naszego pojazdu posiada ergonomiczne fotele i jest przyjemnie klimatyzowane. Czas na pokładzie busów z Rzeszowa do Niemiec i w kierunku przeciwnym uprzyjemni Wam możliwość swobodnego korzystania z Internetu poprzez udostępnianie przez nas bezpłatne Wi-Fi.

Nasze busy do Niemiec wyruszają z Rzeszowa we wtorki i piątki, natomiast busy z Niemiec do Rzeszowa wyjeżdżają w środy oraz soboty. Bezpieczeństwo oraz wygoda naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego przewóz osób Rzeszów-Niemcy odbywa się busami kierowanymi przez wysoko wykwalifikowanych kierowców, posiadających szerokie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów po drogach krajowych i zagranicznych.

Jeśli poszukujecie sprawdzonego przewoźnika z Rzeszowa do Niemiec busami, gorąco polecamy nasze usługi. Zajmujemy się nie tylko przewozem osób, ale także dostarczaniem paczek i korespondencji na teren Niemiec oraz stamtąd do Polski. Specjalizujemy się ponadto w przewożeniu grup, dla których opracowaliśmy atrakcyjne rabaty.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług — zachęcamy do kontaktu. Pozostajemy do Waszej dyspozycji!